123
banner

Bu Sene Noel Geyiklerine Havuç McDonald’s Fastfood Zincirinden Geldi!

Written by

McDonald’s mükemmel bir Noel kampanyasıyla geldi! Noel Arifesi’nde Noel Baba’nın hediye dağıtımını, kampanyasının çıkış noktası olarak alan marka geleneksel bir yolculuk yaparak geyikler için havuç depolarını doldurmayı amaçlıyor.

 

Ayrıca, Snapchat  filtreleme oyunları kullanarak dijital bir deneyim yaratan McDonald’s bu etkinlikliği müşteri etkileşimi ile destekliyor. Bu deneyimde Sanpchat filtresi, oyuncunun yüzünü bir geyiğe çeviriyor ve olabildiğince çok sayıda havuç toplamasını amaçlıyor. Geçen yıllarda, McDonald’s #ReindeerReady etiketiyle, ebeveynler ve çocuklar için animasyonlu bir e-kitap dahil olmak üzere hediye dağıtımı amaçlayan bir dizi yarışma başlatmıştı. Bu yıl  da, artırılmış gerçeklik teknolojisini kullanılarak #ReindeerReady Live uygulaması yeniden başlatılıyor. Uygulama farklı olarak geyiğin Noel’de eve girdiği anı yakalama şansı sunuyor.

Merak edenler için markanın reklam kampanyası: Youtube

Son zamanların en popüler seçeneklerinden biri olan arttırılmış gerçeklik uygulamasını başarılı bir şekilde kullanan McDonald’s, bu kampanya yardımıyla müşterisiyle başarılı bir entegre iletişim ağı oluşturmuş oldu. Müşterilerinin kalbini kazanan McDonald’s, aynı zamanda sıcak bir Noel Arifesi ambiyansı oluşturmayı da başardı.

MMR

Article Categories:
Müşteri Deneyimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Shares