123
banner

McDonald’s Lezzet Çarkı

Written by

McDonald’s “Çılgına Çeviriyoruz” sloganlı kampanyası “Lezzet Çarkı” ile karşımızda.

Canınız hamburger çekiyor ise adresiniz belli! McDonald’s yeni kampanyası ile mobil uygulamasının trafiğini arttırırken müşterileri de kendisine çekmeyi başarıyor. Nasıl mı?

Lezzet Çarkı Kampanyası, McDonald’s’ın mobil uygulaması üzerinde yer almaktadır. Mobil uygulamaya giriş yapar yapmaz Lezzet Çarkı karşınıza çıkıyor. 45 gün sürecek bu kampanyada her gün uygulamaya girerek çarkı çevirebilirsiniz ve sürpriz ödüller kazanabilirsiniz. Çark üzerinde; hamburger, patates kızartması, soğuk ve sıcak içecek ve “Süper” seçenekleri yer almaktadır.

Çarkı çevirdiğiniz zaman denk gelebileceğiniz Çarkıfelek ödüllerinden bazıları şunlardır;

Menü Alana Kahve Bedava

       

Menü Alana Mcflurry Bedava

    

Süper Boy Big Mac Menü Alana McChicken Sandviç Bedava

    

McDonald’s tarafından belirlenen bu fırsatlara uygulama üzerinden çarkı çevirip ulaşabilirsiniz. Ödülünüz “Fırsatlar” kısmında en üstte yer alacaktır. Fırsattan yararlanmak istediğinizde “Kullan” demeniz yeterli olacaktır. Fırsatı kullan demeden önce sipariş noktasında bekliyor olmanız önemli çünkü kullan butonuna bastıktan sonra çıkan kodu kasada siparişi alan ekip üyesine göstermeniz gerekiyor.

Fırsattan yararlanmanız için size tanınan zaman tam 5 dakika!

McDonald’s’ın mobil uygulamasının tanıtımı için düzenlediği bu kampanya 45 gün boyunca, havalimanı hariç tüm restoranlarında geçerlidir. Uygulama üzerinden her gün 1 adet çevirme hakkınız mevcuttur.

Lezzet Çarkının sunmuş olduğu fırsatlar oldukça cazip duruyor. Hamburger yemek istediğiniz zaman, çarktan bedava kahve veya dondurma çıktığında, yemeğinizi taçlandırmak için tercihiniz McDonald’s olacak gibi duruyor. Sizler bu kampanya hakkında neler düşünüyorsunuz?

Article Categories:
Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir