123
banner

Oreo Müzik Kutusu : Plak Değil Kurabiye

Written by

Sevdiklerimize hediye seçerken birçoğumuz karar sürecinde zorluklar yaşıyoruz. Alacağımız hediyenin yaratıcı olması ve karşımızdakini şaşırtması aradığımız özelliklerden sadece bir kaçı. Oreo’nun ise buna bir çözümü var, Oreo Müzik Kutusu.

Oreo sınırlı sayıda ürettiği müzik kutusu ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Kurabiye ile çalışan bu müzik kutusu sıradanlığın ötesine çıkarak, Oreo sevenlerin kalbini bir kez daha kazanıyor. Müziğin kurabiye ile buluşması, mükemmel ikili.

Peki nasıl?

Daha önceden kaydedilmiş şarkıları dinlemek için kutuya Oreo’yu yerleştirmeniz yetiyor. Dahası, aldığınız her bir ısırık ile çalan şarkı değişiyor. Ayrıca, mikrofon özelliğini kullanarak 30 saniye uzunluğunda dilediğiniz bir mesajı kaydedebiliyorsunuz. Kişiselleştirilmiş bir mesaj veya bir şarkı kaydederek, hediye aldığınız kişiyi daha da şaşırtmanız mümkün.

 

Sınırlı sayıda üretilen hediyelik müzik kutusunu Amazon aracılığıyla 20 dolara satın almak mümkün. Yılbaşı hediyesi düşünenler için harika bir çözüm olmasına rağmen, Oreo Müzik Kutusu şimdilik sadece Amerika’da satışa sunuldu.

Oreo’nun müzik kutularının satışı için Amazon’u tercih etmesi, bu yıl daha geniş bir kitleye ulaşmak istediğine işaret ediyor.

Tatil sezonu için düşünülmüş ve farklılaştırılmış müzik kutusu ile birlikte, Oreo yeniliklerine yenilik eklemeye devam ediyor. Müzik kutusunun ötesinde, Oreo son zamanlarda ambalaj yenilikleri üzerinde de çalışmaktadır. Ağustos ayında Uluslararası Solaklar Günü kapsamında sol elini kullanan tüketiciler için özel olarak hazırlanmış paketlerini piyasaya sürmüştü.

Oreo’nun izlediği pazarlama stratejileri gerek yaratıcılığı, gerek eğlence katması ile bizlere aslında bir kurabiyeden daha fazlası olduğunu kanıtlamaktadır. Küçük detaylarla birlikte tüketicinin kalbine giden yolu çoktan bulmuş gibi gözüküyor.

MarketingDive
BusinessInsider

Article Categories:
Kuzey Amerika · Müşteri Deneyimi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir